ÜCRETSİZ (FREE) Sinyaller ve Trade Eğitimleri için

Online Webinar & Eğitimler

Periyodik olarak haftanın 3 (üç) günü akşam 22:00 da yapılan piyasa analizleri, piyasa değerlendirmeleri, katılıcıların kripto analizleri ve CSTechnology ‘nin kripto sektörüne damga vuran dijital ürünlerinin anlatıldığı ZOOM üzerinden yapılan online konferans etkinliği ile hem ürünler hemde piyasa hakkında teferruatlı bilgi almanızı sağlayabilir. Aşağıda ki bağlantı adımları size yardımcı olacaktır.

Online Webinar & Eğitimler

1 : ADIM

Online webinara bağlanmak istediğimiz telefon yada bilgisayara ZOOM uygulamasını yüklüyoruz.

Online Webinar & Eğitimler

2 : ADIM

Aşağıdaki link, telefondan yada bilgisayardan hangisi üzerinden tıklama yaparsak bizi otomatik olarak zoom odasına bağlayacaktır.

Online Webinar & Eğitimler

3 : ADIM

Zoom katılım linki : cryptosignalapp.com/webinar

Pazartesi

22:00

Çarşamba

22:00

Cuma

22:00

Telegram & WhatsApp

Merhaba CS Technology hakkında anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz AŞAĞIDAKİ telegram & whatsapp kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

Cs VIP

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Cs APP

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10’larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

Cs TRADE

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

Cs FUTURES

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

Cs TREND

Yeni nesil al-sat işlemlerinizi en basit haline indiren size nokta atışı hedefler veren özel indikatör ile tanışın.

Ne Kazandırdı

2019 mayıs ayından şimdiye dek tüm al-sat işlemlerini tüm şeffaflığı ile incelemek için tıklayın.

Free Bölüm

CsTechnology ücretsiz spot ve futures al-sat sinyalleri ve bitcoin kripto para eğitimleri ile doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Satın Alma

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın.

Sohbete başla
Merhaba WhatsApp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.