ÜCRETSİZ (FREE) Sinyaller ve Trade Eğitimleri için

Kolay Kurulum

Sadece bir kaç tıklama ile istediğiniz ayarları yapabilir, binance spot piyasaları üzerinden otomatik al-sat yaptırabilirsiniz.

Sınırsız işlem

Bakiyenize göre günlük ve anlık işlem sınırı yoktur. CsAnaliz bölümünde ki yapay zeka ile günlük onlarca işlem açılabilir.

7/24 Çalışır

Size özel açılan bulut sunucuda 7/24 kesintisiz işlem yapar. Size sadece piyasayı takip etmek kalır.

CsVip Ayrıcalığı

CsTrade satın alımında 1 yıl CsVip üyeliği hediye verilir. CsVip ‘in bir çok avantajından 1 yıl boyunca faydalanmanız sağlanır.

CsSpot Kullanımı

CsApp mobil uygulama içerisinde ki CsSpot sinyallerinin otomatik alım satım işlemleri yapar.

Yapay Zeka

CsApp mobil uygulamada ki yapay zeka bölümü ile full otomatik alım satım işlemleri yapmaya imkan verir.

Özel ip Adresi

Binance üzerinden sağlıklı işlemler yapılması için özel ip adresi olmazsa olmazdır. Robotunuza özel ip adresi kiralanır.

Tavsiye Kazancı

Eğer başka kullanıcılara tavsiye ederseniz ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

CsAnaliz Kullanımı

CsApp mobil uygulama içerisindeki CsAnaliz bölmünde +35 indikatör ve yapay zeka ile oluşan alım fırsatları otomatik değerlendirirlir.

Zamanınız yok mu? yada kripto paralarda alım satım yapmayı bilmiyor musunuz?

Kripto para otomatik al sat robotuCSTechnology ‘nin 2020 mayıs ayında piyasaya sürdüğü borsalarda insanların değerli zamanını boşa harcamamaları için; zamandan ve paradan tasarruf etmek ve en önemlisi piyasalarda ki olabilecek insan kaynaklı hatalardan CSTechnology kullanıcılarının etkilenmemesini sağlayan otomatik alım satım yazılımıdır.

Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu
Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu

CsTrade Nedir

Alım satım botlarının temel amacı aslında şudur; insan kaynaklı olabilecek hataların önüne geçmek. CSTechnology ‘nin spot piyasalarda kullanıcılarına sunduğu CsTrade robotu full otomatik çalışarak kullanıcılar için zaman ve mekan kavramını ortadan kaldırıp, minimum zarar maksimum kar elde etmek için 7/24 binance borsasında işlemler yapar.

CsTrade Nasıl Kullanılır

Botlar sizin para gönderdiğiniz bir yer değildir. Sadece borsa hesabınızda ki mevcut bakiyenizin sizin isteklerinize göre APİ anahtarı aracılığı ile al-sat yapmak için kullanılan bir yazılım türüdür. Cstrade botunu kullanmak için sırası ile aşağıda ki adımları takip etmeli, 1 (bir) defa robot kurulumlarını yaptıktan sonra artık sizin için çalışmaya başlayacaktır. Sırası ile kullanı şu şekildedir;

 1. CSTechnology üyelik ve kayıt olma aşaması> Buradan üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Kayıt olduktan sonra ürünler içerisinden CsTrade robotunu satın almalısınız.
 3. Binance borsasına hesap açıp yada mevcut üyeliğinizden devam edip, APİ ANAHTARI oluşturmalısınız.
 4. İşlem komisyonunu az ödemek için BNB satın almalısınız.
 5. Api anahtarınızı cstrade.live de sadece robot kullanıcılarının sahip olduğu panelinizde ki ayarlar bölümüne yazıp onaylarsınız.
 6. Aşağıda ayarlar bölümünde anlattığım seçeneklere göre kurulumu noktalarsınız. Robotunuz çalışmaya başlar.
Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu

CsTrade Ayarları Nasıl Yapılır

Bu aşamada CsTrade robotunun 4 (dört) farklı kullanımı mevcuttur. CsTrade robotu CsApp mobil uygulama içerisinde bulunan CsSpot (anlaşmalı traderlardan gelen sinyaller) ve CsAnaliz (yapay zekanın ürettiği sinyaller) ‘in ürettiği ve gelen sinyallerin robot tarafından otomatik alınıp satılması işlemidir. cstrade.live panelinizden aşağıda ki gibi temel ayarlamaları yapabilirsiniz.

1 : KULLANIM tüm ayarları csspot ve csanaliz e bırakarak : stop noktası, yürüyen stop loss, alış değeri, kar satışı değerlerini (hedef1, hedef2, hedef3) otomatik yapıp tüm kontrolü robota birakmak.

2 : KULLANIM sadece CSSPOT ‘a gelen sinyallerde al-sat yapma : Hangi paritede işlem yapmak istediğinizi belirliyorsunuz; BTC ,USDT , BTC+USDT . Sinyal başına kaç BTC yada USD ile işleme gireceği belirlenir. Maksimum kaç tane pozisyon açacağı belirlenir. Gelen sinyalin stop noktası belirlenir (-%5’de sat, -%10’da sat gibi). Yürüyen stop loss değeri verilir. Sinyaller için kullanmak istediğiniz hedef kar satış noktası belirlenir (hedef1, hedef2 ve hedef3). ve artık robot çalışmaya başlar.

3 : KULLANIM sadece CSANALİZ ‘ e gelen sinyalleri al-sat yapma : Hangi paritede işlem yapmak istediğinizi belirliyorsunuz; BTC ,USDT , BTC+USDT . Sinyal başına kaç BTC yada USD ile işleme gireceği belirlenir. Maksimum kaç tane pozisyon açacağı belirlenir. Gelen sinyalin stop noktası belirlenir (-%5’de sat, -%10’da sat gibi). Yürüyen stop loss değeri verilir. Sinyaller için kullanmak istediğiniz hedef kar satış noktası belirlenir (hedef1, hedef2 ve hedef3). ve artık robot çalışmaya başlar.

4 : KULLANIM iki modülü de aynı anda kulanma : Robot panelinizde CsTrade panelinizde CSSPOT ve CSANALİZ modüllerinin ikisini de Binance borsasında ki bakiyenizi ikiye bölerek aynı anda kullanabilirsiniz.

Ne Kadar Kazandırdı

CsTrade robotunun 2(iki) farklı çalışma alanı vardır. CsSpot ve CsAnaliz.

CsSpot > Profesyonel traderların analizlerinden gelen sinyalleri otomatik al-sat işlemleri yapar. Aşağıda 2021 yılının resimlerini paylaştık.

CsAnaliz > Bölümü piyasa hacmine, +35 indikatörlere göre ve yapay zeka algoritmasına göre çalıştığı için gün içerisinde 10’larca işlem açabilir. Eğer bir kişi robotunda csanaliz bölümünü açmışsa ve kullanıyorsa o kişi de açılan işlemleri kar/zararını kişiden başkası bilemez.

Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu

CsAnaliz Kullanılan Örnek Hesap

Aşağıda ki video içerisinde : CsTrade robotunun 79 günlük özetini bulabilirsiniz. 01.01.2021 ile 21.03.2021 arasında >> 774 işlem açılmış : kar şatışı ile kapatılan işlemler : 713 adet , zarar satışı ile kapatılan işlemler : 61 adet

CsSpot Kullanılan Örnek Hesap

Aşağıda CsTrade robotunun geçmiş aylara göre kar yada zarar tablosunu görebilirsiniz. Geçmiş işlemlere göre CsTrade kullanıcılarının kullanım ayarlarına göre kar/zararlarını detaylandırmak gerekiyor. Mesela 3 farklı robot ayarı yapmış kullanıcı olduğunu farz edelim;

 1. Kullanıcı > Robot ayarlarında CsSpot sinyalinin kar satışını TP1 ‘de satılmasını söyledi, yürüyen stop loss değerini yazdı, diğer ayarları yaptı ve bıraktı.
 2. Kullanıcı > Robot ayarlarında CsSpot sinyalinin kar satışını TP2 ‘de satılmasını söyledi, yürüyen stop loss değerini yazdı, diğer ayarları yaptı ve bıraktı.
 3. Kullanıcı > Robot ayarlarında CsSpot sinyalinin kar satışını TP3 ‘de satılmasını söyledi, yürüyen stop loss değerini yazdı, diğer ayarları yaptı ve bıraktı.

Aşağıda ki kar zarar tablosuna göre; 3 farklı robot kullanıcısının kar/zarar farklı olacaktır. Robotu satın alan kişi, robot ayarları içindeki TP1-TP2 ve TP3 ayarlarını nasıl yaparsa kar-zarar ona göre değişecektir. Bu konu hakkında yardım almak isterseniz iletişim sayfası aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu
Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu
Cs Trade – Binance Spot Otomatik Al Sat Robotu

CsTrade Avantajları Nelerdir

 1. Sadece 1 (bir) defa ayar yapılır.
 2. Sınırsız işlem yapabilme olanağına sahiptir.
 3. Çalışma süresi yoktur. 7/24 sizin için işlem yapar.
 4. Bulut sunucuda çalıştığı için işlemler kesintiye uğramaz.
 5. CsTrade yıllık robot alımında CsVip grubuna katılma avantajını yakalarsınız.
 6. CsSpot aracılığı ile verilen uzman traderların sinyallerini değerlendirir.
 7. Eğer başka kullanıcılara tavsiye ederseniz ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.
 8. CsAnaliz aracılığı ile +30 indikatöre göre anlık analiz edilen kriptolar üzerinde işlemler yapar.
 9. Kar ve zararı etkileyen en önemli faktör duygulardır. Yazılım olduğu için duygular ve hislere yer yoktur.

CsTrade Nasıl Satın Alabilirim Fiyatı Ne Kadardır

Buradan üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, CSTechnology panelinize robot ücretini depozit etmelisiniz. Gönderdiğiniz ücret blockchainde 1 onay alır almaz otomatik olarak hesap bakiyenize eklenir. Sonra robot alışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca buradan da ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Robot kullanımı 1 (bir) yıllık satılmaktadır. En önemlisi yukarıda robot özelliklerinin tamamını kullandığınız gibi 1(bir) yıllık da CsVip üyeliği hediye edilmektedir. CsVip üyeliğinin avantajları için tıklayın.

Telegram Kanalı & WhatsApp Grubumuz

Merhaba CS Technology hakkında anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

Cs VIP

Click to add your own text here

Cs APP

Click to add your own text here

Cs TRADE

Click to add your own text here

Cs TREND

Click to add your own text here

Sohbete başla
Sorunuz mu var ! Hemen Cevaplayalım !!!
Merhaba WhatsApp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.