ÜCRETSİZ (FREE) Sinyaller ve Trade Eğitimleri için

Anlık Veriler

Btc nin anlık analizi, dominance takibi bir çok özellik uygulama içerisinde

Piyasa Anlizleri

Kripto para sektörü artık anlık piyasa analizleri ile cebinizde

Piyasa Takibi

7/24 piyasa analizi yapılabilmesi için takip modülü sizinle

Spot Sinyaller

Profesyonel traderlardan gelen spot sinyaller

Futures Sinyaller

Profesyonel traderlardan gelen futures sinyaller

Hacim Analizleri

Kripto paraların anlık hacim bilgileri ile al-sat yapmak artık kolay

Grafik Bilgileri

Temel emtialar hakkında grafik analizleri mobil uygulama içerisinde

Akademi

CsAkademi ile temel kripto para eğitimleri ve trade eğitimleri sizinle

Crypto Signal App Nedir

Kripto para sektöründe bireylere; akademi aracılığı ile eğitim veren, spot ve futures modülleri ile alım satım fırsatları sunan ayrıca anlık piyasa takibi ve zaman zaman piyasa grafikeri paylaşılan insanların eğtim ve para kazanması için çalışan mobil uygulamadır.

CsApp Nasıl Kullanılır

Uygulama kullanımı çok kolay ve basittir. Aşağıda ki videolarda 7 (yedi) farklı bölümün tek tek detaylı anlatılmış halini görebilirsiniz.

Not 1 : CsApp mobil uygulamayı eğer google play yada appstore üzerinden satın almak isterseniz; marketler %50 komisyon eklemesi yapmaktadır. CsApp normal satış fiyatı ile satın almak için üyelik sayfasından devam edebilirsiniz.

Not 2: Ücretsiz yada premium versiyon Crypto Signal App mobil uygulaması içerisinde ki temel trade ve kripto para eğitimlerini piyasada yüzlerce dolara satın alamazsınız bunun için temel trade eğitimlerine mutlaka göz atmalısınız.

Dashboard

CsList

CsSpot

CsFutures

CsAnalysis

CsChart

CsAcademy

CsApp Free Versiyon Özellikleri Nelerdir

Sektör içerisinde ön hazırlık aşamasında araştırma yapan kişilerin Csapp mobil uygulaması hakkında temel bilgileri göstermek için ücretsiz versiyonu vardır. Buradan adım adım üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirebilir, mobil uygulama içerisinde ki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Free versiyon özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 1. DASHBOARD alanında bulunan anlık piyasa verilerine ulaşabilirsiniz.
 2. CSLİST bölümünde bulunan anlık fiyat takip tablosuna ulaşabilirsiniz.
 3. CSSPOT bölümüne geçmiş sinyallerin başarı oranını ve % (yüzde) kar- zarar işlemlerini görebilirsiniz. Free sinyaller alabilirsiniz. Ücretsiz al-sat sinyalleri telefonunuza bildirim olarak gelir. ( Premium versiyonda ki gibi sık sinyal gelmez.) Eğer faydalanmak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.
 4. CSFUTURES bölümüne geçmiş sinyallerin başarı oranını ve % (yüzde) kar- zarar işlemlerini görebilirsiniz. Free sinyaller alabilirsiniz. Ücretsiz al-sat sinyalleri telefonunuza bildirim olarak gelir. ( Premium versiyonda ki gibi sık sinyal gelmez.) Eğer faydalanmak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.
 5. CSANALİZ bölümünden anlık kripto para hacimlerini görebilirsiniz. ( Premium seçenekte USDT ve FUTURES hacimleri bulunur.)
 6. CSCHART bölümünde verilen free piyasa analizlerine ulaşabilirsiniz. ( Premium seçenekde daha fazladır.)
 7. CSAKADEMİ bölümün de ücretsiz temel trade, bitcoin ve kripto para eğitimlerine katılarak, sektör hakkında bilgi sahibi olabilir ve bir alım satım emri nasıl verilir bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

CsApp Mobil Uygulamayı Kimler Kullanabilir

 1. Temel eğitim almak isteyenler kullanabilir,
 2. Spot yada futures piyasalarda al sat sinyallerine ihtiyacı olanlar kullanabilir,
 3. Sektöre yeni başlayan kişiler temel bilgiler almak için premium yada free versiyonu kullanıp, sektör hakkında bilgi ve tecrübe kazanmak isteyenler,
 4. Orta seviye bilgiye sahip kullanıcılar uygulama içerisinde verilen premium yada free alım satım sinyallerini değerlendirmek isteyenler,

CsApp Mobil Uygulama Fiyatı Ne Kadardır

internet aracılığı ile kripto para kullanıcılarına bu şekilde eğitim, deneyim &tecrübe ve en önemlisi %90 üzeri başarı oranı ile alım satım sinyalleri veren başka bir kanal maalesef yok. Uygulamanın yıllık lisanslı olarak satılır eğer bu uygulamayı satın almak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.

CsApp Mobil Uygulama Nasıl Satın Alınır

Csapp mobil uygulamayı satın almak, kullanması kadar oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Sadece buradan üyelik ve kayıt olma işlemini size adım adım anlattım. Bu işlemleri yaptıktan sonra mobil uygulamayı marketlerden telefonunuza indirip kurmak ve CSTechnology ‘ye kayıt olduğunuz mail adresi & şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

Telegram Kanalı & WhatsApp Grubumuz

Merhaba CS Technology hakkında anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

Cs VIP

Click to add your own text here

Cs APP

Click to add your own text here

Cs TRADE

Click to add your own text here

Cs TREND

Click to add your own text here

Sohbete başla
Sorunuz mu var ! Hemen Cevaplayalım !!!
Merhaba WhatsApp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.