Altcoin, Kripto Para Al Sat Bot ve Robotları

Birçok kripto para yatırımcısı günlük işlerinin yoğunluğu içerisinde pasif bir şekilde gelir yaratmanın yollarını aramaktadır. Bu kapsamda robot bot programları bu insanların imdadına yetişmektedir.

Bu yatırımcılar günlük işleriyle uğraşırken robot bot programları kullanarak manuel takipten kurtulmaktadırlar. Kısa vadeli ya da orta vadeli veya uzun vadeli kripto para yatırımlarını bu şekilde değerlendirmektedir.

Yatırımcıların bu anlamda kullandıkları pek çok kripto para bot programları piyasada yer almaktadır. Yeni kullanıcılar ise bunların neler olduğunu bilmek istemektedirler.

Bitcoin Al Sat Robotları

Sitemizde bitcoin al sat robotları hakkında merak duyulan mevzulara ilişkin kullanıcılara bilgilendirme yapmayı tasarladık. Bu kapsamda Bitcoin bot programalarını kullanmakta olanların en çok beğendiklerinin bir listesini sizinle paylaşmak istedik. Ancak bir şeyin altını çizmekte fayda bulunmaktadır. Sizin için araştırdığımız bu botlara ilişkin deneyimler herkes için farklılık arz edebilmektedir.

Çünkü piyasayı etkileyen önemli haberler, farklı algoritmalar ve değişkenler bu otomatik programların sonuçlarını değiştirmektedir. Aşağıda, popüler özellikleri ve web sitesi bağlantıları ile En İyi Kripto Ticaret Botlarının özenle seçilmiş bir listesi bulunmaktadır.

3Commas: kolay bir kullanıma sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu program ile tercih edilen iki coin üzerinden otomatik bir şekilde işlemler yapmak mümkündür. Rahat bir kullanınma sahip bu programla botlarınızı yazılım bilgisine gerek duymadan belirleyebilmektesiniz. Bu günlerde maliyet ve yeterlilik açısından en optimum program olarak ön plana çıkmaktadır. Programın sağladığı raporlarla gün içindeki performansa ulaşabilir ve yeni strateji kurabilirsiniz.

TradeSanta: 2018 yılı itibariyle faaliyete geçmiştir. Sistem 7gün 24 saat işlem yapmayı mümkün kılmaktadır. Bu program en yaygın alış satış stratejilerinin denenmesine olanak sağlamaktadır. Bu güne kadar 20,000 kullanıcı bu sistemi seçtiği görülmektedir. Yine bu güne kadar 700,000’e yaklaşan bir işlemin gerçekleştirildiği açıklanmaktadır. Diğer yandan sistemin hem Android aplikasyonu ve hem de iOS aplikasyonu bulunmaktadır.

CryptoHopper: yılın tüm günü 7 gün 24 saat alış ve satış yapmak için tasarlanmış bir işlem botu olarak ortaya çıkmaktadır. Sistemin esas olarak yalnızca ham datayı kullandığı görülmektedir. Bunun nedeni paniğe kapılarak satış yapmanız veya açgözlülükle daha fazla kazanma gibi duygularınızı bertaraf etmektir. Çünkü bu duygular yatırımlarınızı olumsuz bir şekilde etkileme riski bulunmaktadır. Dolayısıyla program hataya sevk edecek bu aşırı duyguları bertaraf ederek sağlam kararlar vermeye destek olmaktadır.

Altcoin Al Sat Robotları

Altcoin al sat robotları, altcoin para birimlerini doğru zamanda alıp satmanıza yardımcı olan otomatik bir yazılımdır. Bu yazılımların temel amacı geliri artırmak ve kayıpları ve riskleri azaltmaktır. Bu uygulamalar, tüm kripto değişim hesabını tek bir yerden yönetmenizi sağlar. Bu tür programların çoğu, Ethereum, Litecoin, Bitcoin (BTC) ve daha fazlasını kolaylıkla takas etmenize izin verir.

Yukarda Bitcoin için sıralanmış otomatik al sat ve bot programları Altcoin içinde aynı performansı gösterdiği vurgulanmaktadır. Yeni yatırımcılar kendilerine uygun bu programlardan birini seçerek pasif gelir yaratma yolunu deneyebilirler. Bu çerçevede işlerini aksatmadan yatırım yapma imkanına kavuşmaktadırlar.

Kripto Para Al Sat Robotları

Trading botlar kripto paraların alım ve satımında yaygın şekilde kullanılan bilgisayar yazılımları olarak karşımıza çıkmaktadır. Borsada para kazanabilmek analizler ve grafikleri kullanmayı gerekiyorsa kripto paralar için de aynı şeyler geçerlidir.

Dolayısıyla kripto para yatırımı olanalar para kazanabilmek için birtakım grafikleri kullanma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ancak pek çok kripto para yatırımcısının devamlı bu grafiklere bakarak karar vermeye vakti bulunmamaktadır. Bu nedenle bu yatırımcılar kripto para al sat robotlar kullanma ihtiyacı duymaktadırlar.

Kripto para al sat yapmak için borsaya kayıtlı olmak gerekir. Bu borsada altcoinlerin alım satımı, takibi gibi durumlar mevcuttur. Altcoinlerin türevleri olduğu gibi borsa sistemi de tek bir sanal kuruluşa dayanmamaktadır. Pek çok kripto para borsası türemiştir. Bunlar arasından en güvenilir kabul edileni Binance sayılabilir.

Binance borsasının güvenilir olmasını sağlayan çok sayıda etken vardır. Ancak bakıldığı zaman en mühim olanı sahip olduğu hacimdir. Piyasa hacmi sürekli değişmekle birlikte bir üst sınırı olan Binance, yüksek oranları içermektedir. Kişilerin buraya yatırdığı para miktarı piyasa hacmini meydana getirmektedir. Bu hacmin yüksek oluşu bireylere güven vermektedir.

Kripto para borsasında grafiklerin temel işlevi yürüttüğünü belirtmek gerekmektedir. Sarı, kırmızı ve mor çizgilerden oluşan bu grafikler iniş ve çıkışları göstermektedirler. Her bir çizgi ayrı bir işlev yerine getirmektedir. Örneğin 1 günlük grafik özetini gösteren kırmızı çizgidir. İlgili çizgilerin tekabül ettiği şeyi iyi bilmek önemlidir.

Kişiler grafikleri her an takip ederek güzel sonuçlar elde edebilmektedirler. Özellikle Türkiye saati ile gece gerçekleşen artış ve düşüşler yatırımcıları paniğe sokabilmektedir. Bu nedenle cstechnology’ nin sanal asistanına başvurmak iyi bir yöntem olmaktadır.

Söz konusu asistan grafik sinyallerini gece gündüz demeden takip eder. Herhangi bir ani düşüş anında satım işlemi gerçekleştirir. Böylece kişi riske girmemiş olur. Coin robotu denilen sanal asistan kişinin verdiği izinle al sat işlemini otomatik gerçekleştirmektedir.